//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/logo.png
//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/logggo.png
//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/aaa.png

NASZA KOLEKCJA MEMOTIONS

Biżuteria to idealny prezent na każdą okazję. Dopełnia piękne chwile, sprawiając, że stają się naprawdę wyjątkowe. Aby ułatwić jej wybór, zaprojektowaliśmy modułową kolekcję pierścionków Memotions zainspirowaną ważnymi i emocjonującymi momentami w naszym życiu. Stworzona, by celebrować piękne chwile i tworzyć niezapomniane wspomnienia. 40 wyjątkowych pierścionków, symboli uczuć, zdarzeń, decyzji na 40 różnych okazji! Każdy element kolekcji to inna metafora, historia, wspomnienie wyjątkowej chwili. Intymna, osobista, wyrażająca emocje. Minimalistyczne, subtelne i eleganckie pierścionki stworzone według najnowszych trendów.

Pięknie prezentują się noszone zarówno pojedynczo, jak i zestawiane ze sobą. Sposób ich łączenia pokazuje indywidualizm i osobowość właścicielki, bo każdy pierścionek niesie za sobą wyjątkowy przekaz. Dobrane według własnego stylu tworzą unikatową kolekcję pięknych wspomnień.

//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/gorna_Apla-1.png
//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/baner.png

PRZYKŁADOWE KONFIGURACJE

//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/a1.png
//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/a2.png
//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/a3.png

PRZYKŁADOWE KONFIGURACJE

//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/3-2.png

NADAJ EMOCJE BIŻUTERII KTÓRĄ NOSISZ

//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/przepraszam-1.png

Zastanawiasz się jak przeprosić kobietę? Gdy brakuje słów, aby wyrazić skruchę lub samo słowo „przepraszam” nie wystarcza, podaruj wyjątkowy prezent w postaci efektownego pierścionka. Stwórz idealną okazję. Zaproś bliską osobę na kolację. Zadbaj o sprzyjające okoliczności. Powiedz, że jest Ci przykro. Podaruj symboliczny pierścionek wysadzany brylantami lub cyrkoniami. Takie przeprosiny z pewnością zrobią wrażenie i pomogą odbudować relację, bo kobiety kochają biżuterię. Idealnie komponuje się z pozostałymi pierścionkami z modułowej kolekcji Memotions stworzonej, aby celebrować ważne momenty.

//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/1-2.png
//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/2.png
//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/przyjazn.png

Przyjaźń to wyjątkowa relacja łącząca dwie pokrewne dusze rozumiejące się bez słów. Więź oparta na zaufaniu, wsparciu, którą warto pielęgnować i doceniać w szczególny sposób. Prezentowany pierścionek z kolekcji Memotions symbolizuje splecione drogi życia dwóch osób, które spotkały się, by stworzyć wyjątkową relację – przyjaźń. Podaruj swojej najlepszej przyjaciółce to, co kobiety lubią najbardziej-biżuterię w postaci symbolicznego pierścionka. Pokaż, jak wiele znaczy dla Ciebie Wasza relacja.

//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/zawsze.png

Nowoczesny styl, geometryczny wzór przypominający kształtem połączone korony to symbol związku kobiety i mężczyzny, talizman na dalsze wspólne lata. Pierścionek „Zawsze Razem” z kolekcji Memotions oznacza miłość i jedność. Chcesz powiedzieć ukochanej osobie jak wiele dla Ciebie znaczy? Wyraź swoją miłość nie tylko słowami. Podaruj niezwykły pierścionek ze szlachetnego kruszcu. Spraw, że poczuje się ważna i wyjątkowa. Powiedz: „na zawsze razem” w oryginalny sposób i zaskocz swoją ukochaną.

//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/mem3.png

PRZEGLĄDAJ KOLEKCJĘ MEMOTIONS

Zamknij
798-322-622