Od zawsze inspiruje nas piękno…
dlatego już od ponad 10 lat jesteśmy głównym sponsorem wyborów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek.

Również w tym roku marka Jubiler Schubert jest partnerem tego niesamowitego wydarzenia oraz fundatorem korony Miss Polski i pamiątkowych pierścieni dla laureatek.

Pamiątkowe pierścienie Miss Jubiler Schubert to wyrafinowane i unikatowe dzieła sztuki zaprojektowane z myślą o najpiękniejszych kobietach. Pierścień dla Miss Polski wykonany jest ze złota i zdobiony brylantami. Pozostałe kandydatki otrzymają srebrne pierścienie ze specjalnym logo konkursu Miss Polski.

Dodatkowo w tym roku zwyciężczyni Miss Polski oprócz pierścionka z brylantem otrzyma drugi, pochodzący z pierwszej w historii marki limitowanej kolekcji, "Pierścionek Róża”, który wykonany jest z wysokiej jakości kruszcu jakim jest złoto oraz wysokiej klasy i czystości brylantów posiadających międzynarodowy certyfikat GIA. "Pierścionek Róża” został wykonany ręcznie w pracowni Bogusława Dzięgiela w Krakowie z poszanowaniem najlepszych praktyk złotnictwa.

Korona - jeden z głównych symboli konkursu piękności - od 2009-2014 roku wykonana była ze srebra i wysadzana kryształami górskimi, zaś od 2015 roku zdobią ją ogniste rubiny symbolizujące siłę, energię i odwagę.

W 2019 tytuł najpiękniejszej Polki otrzymała Magdalena Kasiborska z Zawad. Miss Nastolatek w 2019 roku zdobyła Magdalena Michalska. Wyjątkowo w tym roku po raz pierwszy organizujemy konkurs Miss Jubiler Schubert i Miss Nastolatek Jubiler Schubert. Nagrodą w konkursie jest dedykowana sesja zdjęciowa z laureatką dla marki.

Polska marka Jubiler Schubert jest partnerem tego niesamowitego wydarzenia oraz fundatorem korony Miss Polski i pamiątkowych pierścieni dla laureatek.
Zamknij
798-322-622