logo mobile
//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/header.jpg

„Kobieta jest jak róża, ma w sobie dziwny czar, co zmysły nam odurza i wzbudza w sercu żar.
Kobieta jest jak róża, co zdobi cały świat”.  Mieczysław Fogg

Pierścionek Róża

Róża to pierwszy w historii marki pierścionek z ekskluzywnej kolekcji biżuterii "Ogród Schuberta”, który zaprojektował i stworzył mistrz jubilerstwa, Bogusław Dzięgiel. 100 egzemplarzy Róży opatrzonej międzynarodowym certyfikatem GIA trafi w ręce osób, dla których biżuteria ma wymiar ponadczasowy, sentymentalny i jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Inspiracją do stworzenia pierścionka było imię córki właściciela, Sebastiana Schuberta oraz wnuczki założyciela, Eustachego Schuberta. Wyrafinowany świat luksusowej biżuterii Jubilera Schuberta to ponadczasowa wartość, której symbolem jest jeden z najszlachetniejszych kwiatów, symbol miłości, piękna i pasji. Symbol róży podkreśli piękno obdarowywanej kobiety i oczaruje każdego, kto będzie ją nosić. Róża, królowa kwiatów, symbolizuje miłość do osoby bliskiej naszemu sercu, ukochanej, przyjaciółki, mamy, babci czy córki.

Pierścionek róża - 2

Każdy egzemplarz Róży jest opatrzony certyfikatem GIA (Gemological Institut of America), który stanowi jeden z renomowanych na świecie laboratoriów gemmologicznych, które dokonują kompleksowej ekspertyzy kamieni szlachetnych. Na pierwszej stronie certyfikatu wpisana jest data sporządzenia ekspertyzy oraz numer samego dokumentu. Na tej stronie również widnieją podstawowe informacje, takie jak: kształt szlifu kamienia, jego dokładne wymiary, masa, barwa, czystość, ocena ogólna szlifu, wykończenie, symetria i fluorescencja.

Z certyfikatu dowiadujemy się również jaką techniką przeprowadzono badanie kamienia. Kolejna strona to wyrysowana metryczka kamienia z oznaczonymi wymiarami i oceną proporcji kamienia oraz wartości kątowych. Na mapce wyrysowane są również inkluzje oraz cechy zewnętrzne i wewnętrzne brylantu. Ostatnia strona przedstawia dokładną skalę wartości, według której oceniono diament. Kolekcja „Róża” będzie dostępna 4.02.2021 w sklepie online oraz w sklepach stacjonarnych.

Pierścionek Róża to doskonały prezent dla:

  • - narzeczonej, jako pierścionek zaręczynowy symbolizujący waszą romantyczną miłość, przywiązanie i wierność;
  • - dziewczyny, jako symbol namiętnej miłości i pożądania;
  • - przyjaciółki, jako symbol waszej szczerej przyjaźni;
  • - mamy, wyrażając swoją dozgonną miłość i wdzięczność;
  • - babci, okazując szacunek i podziękowanie;
  • - córki, jako symbol najczystszej pełnej zrozumienia i uwielbienia miłości.

Każdy egzemplarz Róży może zostać spersonalizowany na życzenie.

Zamknij
798-322-622