Certyfikaty i nagrody

Nasze certyfikaty i wyróżnienia

ŚWIADECTWO CZELADNICZE

Świadectwo Czeladnicze - nr. 685996 z 1967r. wydane przez Izbę Rzemieślniczą w Warszawie. Szubert Eustachy złożył egzamin czeladniczy i zdobył tytuł i świadectwo Czeladnika Rzemiosła

ZŁOTY MEDAL

Złoty Medal dla Eustachego Szuberta za biżuterię srebrną z bursztynem na 58 Międzynarodowych Targach Poznańskich w 1986r. przyznany przez Towarzystwo Eksportowo - Importowe Sp. z o.o.

SREBRNY MEDAL 

Srebrny medal dla Eustachego Szuberta na Ogólnopolskiej Wystawie Rzemiosła Artystycznego; ARSENAŁ 86

HONOROWA ODZNAKA RZEMIOSŁA M. ST. WARSZAWY

Izba Rzemilśnicza M. ST. Warszawy - nadała Eustachemu Szubertowi Honorową Odznakę Rzemiosła M. ST. Warszawy w roku 1987.

MISTRZ RZEMIOSŁA ARTYSTYCZNEGO

Legitymacja nadania tytułu Mistrza Rzemiosła Artystycznego w roku 1987 Eustachemu Schubertowi przez Ministra Kultury i Sztuki.

DYPLOM MISTRZA RZEMIOSŁA ARTYSTYCZNEGO

Dyplom nadania tytułu Mistrza Rzemiosła Artystycznego w roku 1987 Eustachemu Schubertowi przez Ministra Kultury i Sztuki na wniosek Prezesa Zarządu Centralnego Związku Rzemiosła.

DYPLOM MISTRZOWSKI

Dyplom nadania tytułu Mistrza w rzemiośle Złotnictwo Eustachemu Schubertowi przez Izbę Rzemieślniczą w Szczecinie w roku 1988

HONOROWA ODZNAKA RZEMIOSŁA M. ST. WARSZAWY

Legitymacja nadania Honorowej Odznaki Rzemiosła z roku 1988 Eustachemu Szubertowi przez Centalny Związek Rzemiosła. Postanowienie Prezydium Krajowej Rady Rzemiosła.

SREBRNY MEDAL CECHU RZEMIEŚLNIKÓW ARTYSTÓW

Nadanie Srebrnego Medalu Eustachemu Schubertowi w roku 1995 za wysoką wartość artystyczną eksponatów prezentowanych na wystawie przez Cech Rzemielśników Artystów w Warszawie

CERTYFIKAT CECHU RZEMIEŚLNIKÓW ARTYSTÓW

Komisja Artystyczna Ogólnopolskiego Cechu Rzemiosła Artystów w Warszawie zaświadcza, że wyroby Firmy Mistrza Eustachego i Sebastiana Schubertów są wykonane tradycyjnymi metodami rękodzielczymi i posiadają wysokie walory artystyczne. Wyroby - bransoletki srebro i bursztyn. Certyfikat nadany w roku 1997 w Warszawie.

ZŁOTY MEDAL imienia Jana Kilińskiego

Związek Rzemiosła Polskiego wyróżnił Eustachego Szuberta ZŁOTYM MEDALEM imienia Jana Kilińskiego za zasługi dla Rzemiosła Polskiego wraz z odznaką w roku 1999.

ZŁOTY KRZYŻ ZASŁUGI z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego

Postanowieniem z dnia 22 września 2004 roku Pan Eustachy Szubert odznaczony został ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego

ZŁOTY MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

Postanowieniem z dnia 6 maja 2014 roku Pan Eustachy Schubert odznaczony został ZŁOTYM MEDALEM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

PLATYNOWY MEDAL imienia Jana Kilińskiego

Związek Rzemiosła Polskiego uchwałą Prezydium Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego - Pan Eustachy Schubert wyróżniony został PLATYNOWYM MEDALEM imienia Jana Kilińskiego za zasługi dla Rzemiosła Polskiego wraz z odznaką z roku 2016.

MEDAL PAMIĄTKOWY PRO MASOVIA

Medal Pamiątkowy za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz wojwewództwa mazowieckiego. Wyróżnienie przyznane Panu Eustachemu Schubertowi - Warszawa dnia 14 lipca 2021 r. 

HONOROWA ODZNAKA RZEMIOSŁA

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie nadaje Sebastianowi Schubertowi Złotą Honorową Odznakę Rzemiosła. Warszawa 13.04.2016 r.

KRZYŻ KAWALERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI z rąk Prezedenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

Postanowieniem z dnia 28 lipca 2021 r. Eustachy Kazimierz Maria Schubert odznaczony został pośmiernie Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski z rąk Prezedenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

Odkryj pierścionek Róża


„Róża” to pierwszy w historii marki pierścionek z ekskluzywnej kolekcji biżuterii „Ogród Miłości”. Inspiracją do stworzenia pierścionka było imię córki spadkobiercy, Sebastiana Schuberta, oraz prawnuczki założyciela, Sykstusa Schuberta. Róża, czyli jeden z najszlachetniejszych kwiatów stanowiący symbol miłości i pasji to prawdziwe zaproszenie do wyrafinowanego świata luksusowej biżuterii. Podkreśli piękno obdarowywanej kobiety i oczaruje każdego, kto będzie ją nosić.
 
Róża, królowa kwiatów, symbolizuje miłość do osoby bliskiej naszemu sercu – ukochanej, przyjaciółki, mamy, babci czy córki. Każdy egzemplarz „Róży” został stworzony ręcznie z wysokiej próby białego i różowego złota, a główną ozdobą pierścionka jest brylant osadzony w koronie przypominającej pąk.