Historia pisana językiem piękna

Wiemy, że pełna blasku biżuteria to wyjątkowy sposób na celebrowanie piękna i niepowtarzalnego stylu. Od samego początku naszej marki, której korzenie sięgają aż XIX wieku, dbamy o to, by nasi klienci mogli sięgać po najpiękniejsze złoto, srebro czy diamenty. Czerpiemy z naszego bogatego doświadczenia, a inspirując naszych klientów – wciąż patrzymy w przyszłość. 

Korzenie naszej marki sięgają XIX-wiecznego Wiednia – to właśnie wtedy Sykstus Schubert założył własną pracownię złotnictwa. 

Tradycja tworzenia niepowtarzalnej, pełnej blasku biżuterii przekazywana była z pokolenia na pokolenie – dbałość o detale, najwyższa możliwa jakość i zamiłowanie do piękna przyświecały również Eustachemu Schubertowi, synowi Sykstusa, a następnie Sebastianowi Schubertowi. Z czasem niewielka, rodzinna firma rozrastała się, tak, by obecnie stać się jedną z największych marek biżuteryjnych w Polsce, której projekty są cenione i rozpoznawalne również poza granicami naszego kraju. 

Bezsprzecznie za popularnością i sukcesem marki stoi pasja do piękna i zamiłowanie do detali – a okresem najbardziej dynamicznego rozwoju firmy były lata 90 XX wieku. Na szczególną uwagę zasługuje sylwetka Eustachego Schuberta, który jako oddany, aktywny i zaangażowany przedsiębiorca włożył w markę ogrom serca, uwagi i troski. Już w młodym wieku, po śmierci ojca, Sykstusa, postanowił kontynuować rodzinną tradycję i poświęcić życie sztuce jubilerskiej. 

Od lat 60 XX wieku doskonalił swoje rzemiosło i specjalizował się w produkcji biżuterii artystycznej z polskich surowców – srebra i bursztynu. Z czasem stał się prawdziwym ambasadorem polskiej sztuki jubilerskiej, reprezentował swój kraj na niezliczonych wystawach na całym świecie i wykształcił wielu artystów rękodzielnictwa. Uzyskał szereg prestiżowych nagród, takich jak Tytuł Mistrza Rzemiosła Artystycznego przyznany przez Ministra Kultury i Sztuki Aleksandra Krawczuka, Platynowy Medal imienia Jana Kilińskiego za zasługi dla rzemiosła polskiego czy Złoty Krzyż Zasługi nadany przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego w roku 2004. Eustachy był wielokrotnie doceniany przez prezydentów Polski – otrzymał nagrodę od Aleksandra Kwaśniewskiego, Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy. 

Rodzinna tradycja marki przekazywana jest dalej – obecnie firma jest w rękach syna Eustachego, Sebastiana Schuberta. Łącząc najlepsze zwyczaje z nowoczesnym podejściem i gotowością do nieustannego rozwoju, marka Jubiler Schubert nie przestaje zachwycać kolejnych pokoleń kobiet. 

Filozofia Marki

Wierzymy w to, że nasza biżuteria to coś więcej, niż tylko ozdoba na specjalne okazje. Chcemy wypełnić Twój dzień i Twoją codzienność drobnymi momentami czystej radości i przyjemności – kiedy czujesz się piękna i jedyna w swoim rodzaju. Wiemy, że moment, gdy zakładasz ulubiony łańcuszek, sięgasz na szafkę nocną po pierścionek lub wybierasz z toaletki kolczyki, to chwila, w której liczysz się tylko Ty – i że to czasem to właśnie taki detal decyduje o całości. Naszym zadaniem jest przygotowanie dla Ciebie najwyższej jakości biżuterii, która będzie towarzyszyła Ci przez lata.

Zainspirowane Miss Polski

Nasze Salony

Szukasz idealnego pierścionka, a może chcesz zobaczyć na żywo naszą biżuterię? Zapraszamy do jednego z prawie 30 salonów na terenie całej Polski – nasi doświadczeni sprzedawcy z radością doradzą Ci i pomogą w wyborze. 

Odkryj naszą biżuterię

Złoto próby 585

Wybierając próbę złota kierujemy się nie tylko pięknym wyglądem, ale też trwałością – tak, by biżuteria mogła towarzyszyć Ci przez długie lata w nienagannej kondycji. Próba 585 charakteryzuje się doskonałą jakością, a my dbamy o to, by zaoferować Ci ją w jeszcze lepszych, bezkonkurencyjnych cenach. 

Aż 45 dni na zwrot

Wiemy, że nasza biżuteria to wyjątkowy prezent – ale wierzymy, że powinna być idealnie dopasowana do osoby obdarowanej. Jeżeli chcesz zmienić rozmiar pierścionka, wybrać inny model lub po prostu zwrócić biżuterię – masz na to aż 45 dni. 

Wygodne metody płatności

Nasza biżuteria jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób płatności – wybieraj spośród przelewów online, płatności kartą, a także rat lub wygodnych płatności odroczonych, dzięki którym za biżuterię zapłacisz do 30 dni po zakupie. 

Specjalnie dla Ciebie