Jak pakujemy nasze produkty

Bliżej piękna, bliżej natury

Jedyna w swoim rodzaju biżuteria wymaga równie wyjątkowego opakowania, którego otwieranie będzie przyjemnością samą w sobie dla Ciebie, jak i obdarowanej przez Ciebie osoby.

Wierzymy w to, że piękno tkwi w precyzyjnie dopasowanych detalach, ale też w doświadczeniach pełnych pozytywnych przeżyć i emocji. Dlatego dbamy o to, by przesyłka, w której docierają do Ciebie nasze naszyjniki, kolczyki i pierścionki, wywarła niezapomniane pierwsze wrażenie, a same opakowania były małymi dziełami sztuki.

Do wyboru dajemy Ci dwa rodzaje opakowań. Pierwsze z nich, czyli nasze standardowe pudełko na biżuterię, utrzymane jest w minimalistycznej, białej kolorystyce przełamanej subtelną nutą charakterystycznego dla naszej marki turkusu. Wykonane ręcznie w Polsce z dbałością o najmniejsze szczegóły, dostosowane jest idealnie rozmiarem do wybranej przez Ciebie biżuterii.

Jeśli zależy Ci na prawdziwie niecodziennym doświadczeniu, możesz wybrać pudełko premium.* Wykonane jest ono z drewna  i zachwyca ponadczasową elegancją, a stworzone zostało z myślą o szczególnie istotnych chwilach i uroczystościach, które zapadają w pamięć na zawsze. Niezwykła staranność, z jaką zostało wykonane sprawia, że będzie służyć Tobie lub bliskiej Ci osobie przez wiele lat.

*Pudełko premium jest w dołączane przez nas bezkosztowo do każdej sztuki biżuterii przekraczającej kwotę 1500 PLN oraz do wszystkich pierścionków zaręczynowych i obrączek.

Jeśli zdecydujesz się na zakup naszego kultowego pierścionka Róża Limitowana lub Lilia Limitowana z kolekcji Ogród Miłości, otrzymasz od nas specjalnie zaprojektowane pudełko oraz  torebkę prezentową.

Te dedykowane zestawy opakowań powstały z myślą o naszych limitowanych modelach  biżuterii, do których  podchodzimy indywidualnie, łącząc lata doświadczenia z rzemiosłem i pasją do piękna,  tak by w pełni podkreślać ich wyjątkowy design.

 

 

Wiemy również, jak istotne jest to, by wspólnymi siłami dbać o dobro naszej Planety. Dlatego opakowanie wysyłkowe, które zostanie do Ciebie dostarczone, wykonane jest z materiałów w pełni ekologicznych i biodegradowalnych. By zadbać o odpowiednie zabezpieczenie Twojej biżuterii wypełniamy pudełko skropakiem**, czyli pianką na bazie naturalnej skrobi. Możesz dać jej drugie życie, rozpuszczając ją w wodzie i wykorzystując jako odżywkę do roślin. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknem naszej biżuterii i jednocześnie dbać o Planetę razem z nami!

Mamy nadzieję, że Twoje zamówienie przyniesie wiele radości Tobie i osobie przez Ciebie obdarowanej, a nasza pełna blasku biżuteria będzie Ci towarzyszyć przy wielu wyjątkowych okazjach.

**Proces produkcyjny wykorzystywanego przez nas skropaku, oparty o odnawialne źródła surowców, współgra z naszymi celami Strategii Zrównoważonego Rozwoju, a my sami skutecznie ograniczamy nasz ślad węglowy, redukując ilość wysyłek pomiędzy punktami.