Próba złota 585

Złota proporcja

Wierzymy, że złoto próby 585 stanowi prawdziwie złotą proporcję pomiędzy zawartością cennego kruszcu a resztą stopu. Dzięki temu nasza biżuteria jest wyjątkowo trwała, długo zachwyca blaskiem i nie ulegnie odkształceniom czy nie straci z czasem wytrzymałości.

Próba 585 a inne próby

Próba 585 jest wykorzystywana w wyrobach biżuteryjnych ze względu na to, że łączy wyśmienitą wytrzymałość z pięknym wyglądem. Biżuteria o wyższej próbie, a tym samym wyższej zawartości złota, nie charakteryzuje się większym blaskiem lub piękniejszym kolorem, ale diametralnie traci na trwałości – jest dużo bardziej miękka i plastyczna.

Piękno i trwałość na lata

Trwałość biżuterii największe znaczenie ma w przypadku wyrobów, które nosimy codziennie – obrączek, pierścionków czy kolczyków. Muszą być one podatne na zniekształcenia, działanie wody, obtarcia czy inne delikatne uszkodzenia, które są nieuniknione podczas noszenia biżuterii na co dzień. Nasze doświadczenie jednoznacznie pokazuje, że złoto próby 585 zdecydowanie najlepiej sprawdza się w takim przypadku.

Poznaj jakość z próby 585 na własnej skórze