Zawieszka złota medalion z szafirem i brylantami

Biało - Żółte Złoto 585
4 975,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

To wspaniała biżuteria dla tradycjonalistek - idealnie sprawdzi się jako prezent dla wyjątkowej kobiety. Zawieszka złota z brylantami ma postać medalionu - otwieranego puzderka, do którego można włożyć coś cennego, co chce się mieć zawsze przy sobie. Wykonano ją z żółtego złota i ozdobiono czterema brylantami o masie 0,04 ct oraz prawdziwym szafirem o masie 0,7 ct umieszczonym w samym środku. Przywodzi na myśl królewskie czasy!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg w085_x2
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 7.50
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały
Kamień dodatkowy 1 Szafir
Masa karatowa 0.040
Barwa brylantu H
Czystość brylantu SI
Długość w centymetrach 4.6
Szerokość w centymetrach 2.6
Średnica w centymetrach 2.6
Motyw Medalik

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również