Partner Miss Polski

Piękno od dekad

Od zawsze inspiruje nas piękno. Wydobywamy niepowtarzalny blask, jaki ma w sobie każda kobieta – dlatego już od ponad piętnastu lat jako główny partner Konkursu Miss Polski pomagamy kobietom uwierzyć w siebie i rozwinąć skrzydła. Wierzymy, że jedyna w swoim rodzaju biżuteria jest idealnym dopełnieniem kobiecego piękna, pozwala tworzyć niezapomniane wspomnienia i doskonale współgra z wdziękiem, klasą i elegancją wszystkich kobiet.

Nasza biżuteria może towarzyszyć każdej kobiecie na co dzień – a podczas wyborów Miss Polski zwyciężczyni otrzymuje nagrodę – pierścień ze złota, wysadzany wyjątkowymi diamentami.

Zaprojektowaliśmy jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli tego wyjątkowego wydarzenia, czyli koronę, którą jest hołdem złożonym kobiecemu pięknu. Koronę upiększają ogniste rubiny, które symbolizują siłę i odwagę, jaką charakteryzuje się każda z nas.

Odkryj ponadczasowe propozycje

Klasycznie czy nowocześnie? Niezależnie od tego, jaki styl wybierasz, z pewnością pokochasz naszą selekcję pełnej blasku biżuterii.

Pierwsza edycja polskiego konkursu Miss Polski odbyła się już w 1990 roku. Od ponad trzydziestu lat to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie przypomina nam o tym, jak wyjątkowa i pełna wewnętrznej siły jest każda kobieta. Unikatowe, świadome, pewne siebie i zachwycające – takie właśnie są nie tylko uczestniczki i zwyciężczynie, ale też wszystkie kobiety wokół nas. Konkurs Miss Polski od dekad pomaga nam w celebrowaniu kobiecości, która jest czymś znacznie więcej, niż tylko pięknem.