Pomoc

Jesteśmy tu dla Ciebie

Szukasz wskazówek na temat pielęgnacji złota, a może zastanawiasz się jak prawidłowo zmierzyć rozmiar obrączki? Sprawdź najczęściej zadawane pytania i znajdź odpowiedzi, dzięki którym ponadczasowe piękno naszej biżuterii nie będzie mało przed Tobą tajemnic.

Jak wybrać rozmiar pierścionka

Prawidłowe zmierzenie obwodu palca potrafi być wyzwaniem. To właśnie od odpowiednio dobranego rozmiaru pierścionka zależy to, czy będzie wygodny oraz czy nie będzie ryzyka zgubienia go. Sprawdź nasze sprawdzone wskazówki na temat tego, jak wybrać rozmiar obrączki lub pierścionka.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące swojego zamówienia, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej biżuterii, a może chcesz spytać o coś związanego z dostawą lub dostępnością produktów? Nasi doradcy czekają na Twoją wiadomość i są do Twojej dyspozycji.

Nasze salony

W naszych salonach, które znajdziesz na terenie całej Polski, możesz obejrzeć i zamówić naszą biżuterię, dobrać rozmiar pierścionka lub dokonać zakupów stacjonarnych. Nasi doświadczeni sprzedawcy chętnie doradzą Ci w wyborze i odpowiedzą na Twoje pytania. 

Dostawa i płatność

Dla Twojej wygody wprowadziliśmy różne metody dostawy i płatności. Sprawdź szczegóły, dowiedz się jakie są terminy dostaw i poznaj możliwości zapłaty za biżuterię – w tym płatności ratalne i odroczone. 

Biżuteria wybrana dla Ciebie