O marce

Historia pisana językiem piękna

Wiemy, że pełna blasku biżuteria to wyjątkowy sposób na celebrowanie piękna i niepowtarzalnego stylu. Od samego początku naszej marki, której korzenie sięgają aż XIX wieku, dbamy o to, by nasi klienci mogli sięgać po najpiękniejsze złoto, srebro czy diamenty. Czerpiemy z naszego bogatego doświadczenia, a inspirując naszych klientów – wciąż patrzymy w przyszłość.

Nasze salony

Szukasz idealnego pierścionka, a może chcesz zobaczyć na żywo naszą biżuterię? Zapraszamy do jednego z prawie 30 salonów na terenie całej Polski – nasi doświadczeni sprzedawcy z radością doradzą Ci i pomogą w wyborze.

Partner Miss Polski

Każda kobieta nosi w sobie piękno, a my wspieramy każdą z nich w odkrywaniu ich wyjątkowego blasku. Od ponad 15 lat jesteśmy partnerem Konkursu Miss Polski. Jest to nasz ukłon w kierunku kobiet i ich niezwykłej siły oraz odwagi w podążaniu za marzeniami.

Poleć nas

Już niedługo możliwe będzie skorzystanie z programu poleceń – jeżeli osoba, której polecisz naszą biżuterię zrobi zakupy za minimum 400 zł, zarówno Ty, jak i ona otrzymacie po 50 złotych rabatu. Obserwuj naszą stronę, by być na bieżąco i nie przegapić tej okazji.