Płyn do czyszczenia biżuterii złotej i srebrnej

Plastik
19,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Odkryj doskonały sposób na utrzymanie blasku Twojej biżuterii, dzięki płynowi do czyszczenia biżuterii od Jubiler Schubert. Ten wysokiej jakości płyn został stworzony z myślą o efektywnym usuwaniu zanieczyszczeń i przywracaniu naturalnego blasku biżuterii. Jest bezpieczny zarówno dla srebra jak i złota, a jego delikatna formuła, doskonale nadaje się do codziennego użytku w zaciszu domowym. Płyn dociera do wszystkich zakamarków biżuterii, usuwając wszelkie osady i zabrudzenia, pozwala tym samym utrzymać Twoją biżuterię w nieskazitelnym stanie. Prosty w użyciu, zapewnia szybkie rezultaty. Odśwież swoje ulubione pierścionki, naszyjniki i bransoletki w zaledwie kilka chwil.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ru cz001
Kruszec Plastik
Rodzaj Wykończenia Plastik
Materiał 2 Płyn

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również