Kolczyki złote z kołem dwukolorowe

Biało - Żółte Złoto 585
720,00 zł

Opis Produktu

Subtelne, ale bardzo wyraziste kolczyki złote dwukolorowe na sztyfcie wykonane z żółtego złota próby 585. Wysokość kolczyków może wynosić od 1,5 do 2,2 cm. Efektowny sztywny pręcik łączy ze sobą zapięcie z kołem, które w tym wydaniu prezentuje się niezwykle nowocześnie i minimalistycznie. Motyw koła to bardzo chętnie wybierany wzór przez kobiety, które chcą podkreślić swoje zamiłowanie do klasyki i ponadczasowych form.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og k684_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.60
Wysokość w centymetrach 2.2
Szerokość w centymetrach 1.8
Średnica w centymetrach 1.8
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również