Komplet srebrny z białym opalem i cyrkoniami

Białe Srebro 925
|
Numer katalogowy
SW Q0327_X2
Skopiuj do schowka
385,00 zł
  • Darmowa dostawa powyżej 200 zł
  • Możliwość zwrotu do 30 dni
  • Złoto próby 585

Opis Produktu

Elegancki komplet srebrny, w którego skład wchodzą klasyczne kolczyki na sztyfcie oraz delikatna zawieszka. Centralnym punktem biżuterii jest okrągły, biały opal, którego gładka powierzchnia harmonijnie współgra z blaskiem metalu. Kamień główny precyzyjnie otoczono świetlistą obwódką z drobnych cyrkonii, co nadaje projektowi wyjątkowego rozświetlenia. Ten ponadczasowy fason sprawia, że zestaw doskonale dopełnia codzienne i wieczorowe stylizacje, wnosząc do nich nutę subtelnego luksusu.

Szczegóły produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy SW Q0327_X2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Masa w gramach 3.20
Rodzaj biżuterii Komplet biżuterii
Producent Jewelery Schubert Company s.c.
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Kamień dodatkowy 1 Opal
Kolor kamienia dodatkowego 1 Biały
Długość w centymetrach 1.5
Kolekcja Sofia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. Twoje zamówienie zostanie nadane w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 30 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Biżuteria wybrana dla Ciebie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Zobacz również