Miarka silikonowa do pomiaru rozmiarów pierścionka lub obrączki

Silikon
0,01 zł

Opis Produktu

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego rozmiaru pierścionka lub obrączki ? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - naszą miarkę jubilerską. Teraz dobór rozmiaru staje się łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej! Miarka wykonana z wysokiej jakości silikonu, jest nie tylko elastyczna i wygodna w użyciu, ale także precyzyjna. Dzięki niej możesz dokładnie zmierzyć obwód palca i bezproblemowo ustalić idealny rozmiar pierścionka czy obrączki, a zakupy online stają się jeszcze łatwiejsze. Możesz być pewna/y, że wybierasz idealny rozmiar dla siebie lub swoich bliskich. Wypróbuj naszą miarkę jubilerską i ciesz się idealnie dopasowaną biżuterią!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ru 001
Kruszec Silikon
Rodzaj Wykończenia Silikon

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również