Obrączki ślubne z żółtego złota klasyczne

Żółte Złoto 585
Od 4 674,00 zł (para)
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

  • Darmowa dostawa
  • Złoto próby 585
  • Zaprojektuj Obrączkę

Opis Produktu

Odkryjcie urok tradycyjnych obrączek ślubnych z jednolitego złota o próbie 585. Ich doskonałe wykończenie z subtelnie zaokrąglonymi krawędziami oddaje ich elegancję i nieprzemijający charakter. Obrączki o szerokości 4 mm gwarantują wygodę noszenia i podkreślają ich wyjątkowy styl. W Jubiler Schubert rozumiemy, jak ważna jest ta biżuteria dla przyszłych małżonków. Dajemy możliwość dodania osobistego akcentu, czyniąc je jeszcze bardziej niepowtarzalnymi. Zapraszamy do poznania naszej dbałości o każdy detal w tworzonych przez nas obrączkach.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy FP-S2IA-3T44
Kolor złota Żółty
Kruszec Złoto

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również