Obrączki ślubne z żółtego złota klasyczne

Żółte Złoto 585
Od 6 020,00 zł (para)
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Przedstawiamy Państwu eleganckie obrączki ślubne z dwukolorowego złota próby 585. Delikatnie zaokrąglone krawędzie harmonijnie komponują się z ich gładką powierzchnią, nadając im wyjątkowego charakteru. Szerokość 5 mm zapewnia nie tylko wygodę, ale też podkreśla ich subtelność. W Jubiler Schubert wiemy, jak ważna jest ta biżuteria w życiu zakochanych. Dlatego oferujemy możliwość dodania własnego touchu, czyniąc je jeszcze bardziej specjalnymi. Doświadczcie jakości i perfekcji, jaką wkładamy w każdą parę obrączek.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Kolor złota Żółty
Kruszec Złoto

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również