Pierścionek srebrny z perłą i cyrkoniami

Biało - Żółte Srebro z dodatkiem złota 925
od 115,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten supernowoczesny pierścionek srebrny ze złoconym fragmentem to bardzo intrygująca propozycja, w której wykorzystano dwa rodzaje kamieni. Biała perła, którą zwieńczono jeden z końców obrączki wspaniale łagodzi jej charakter. Cyrkonie umieszczone na drugim końcu oraz wzdłuż, to z kolei zdobienie, które dodaje pierścionkowi wspaniałego blasku i dba o to, aby ta efektowna biżuteria nie została przez nikogo przeoczona.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy bg 050_x1
Kruszec Srebro z dodatkiem złota
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Kamień Perła
Kolor kamienia Biały
Kamień dodatkowy 1 Cyrkonia
Kolor kamienia dodatkowego 1 Biały
Kolekcja Perly

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również