Pierścionek srebrny tygrys z cyrkoniami

Białe Srebro 925

Opis Produktu

Szalony, odważny, egzotyczny - ten wyjątkowy pierścionek srebrny z cyrkoniami z pewnością zwróci uwagę każdego, komu pokażesz swoją dłoń. Przedstawia on dwie zwrócone ku sobie głowy tygrysa - szyję każdego z nich zdobi dodatkowo "obroża" z drobnych białych cyrkonii. Zwierzęcy motyw i ciekawe wykonanie sprawiają, że ten pierścionek zdecydowanie przyciąga uwagę i jest idealnym dopełnieniem drapieżnych stylizacji - zarówno tych na specjalne okazje, jak i noszonych na co dzień.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as 028_x1
Kruszec Srebro
Próba 925
Waga w gramach 5.00
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również