Pierścionek złoty z czarnymi brylantami i szafirem

Żółte Złoto 585
od 3 122,00 zł Regular Price 4 460,00 zł
-30%
4 460,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-30%
4 460,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten wyjątkowo zdobny, duży pierścionek złoty z brylantami to model o klasycznej formie, ale nietuzinkowym wykonaniu. Na klasycznej obrączce z żółtego złota umieszczono duże okrągłe oczko wykonane ze wspaniałych czarnych brylantów w centrum. Ich kolor w połączeniu z ciepłą barwą kruszcu próby 585 tworzy intrygujący kontrast. Taki efektowny pierścionek z brylantami i szafirem to wspaniała biżuteria wieczorowa dla kobiet, które lubią się wyróżniać z tłumu.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy si 498-05-bd-sza_x3_0.13
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.50
Kamień Brylant
Kolor kamienia Czarny
Kamień dodatkowy 1 Szafir

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również