Bransoleta srebrna kwadratowa sztywna

Białe Srebro 925
425,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Masywna, widoczna z daleka bransoleta ze srebra w tym wydaniu to idealny przykład na to, że minimalizm nie musi wcale oznaczać małych rozmiarów. Surowa krawędź tej biżuterii w połączeniu z kwadratowym kształtem o zaokrąglonych krawędziach daje efekt niczym wprost z galerii sztuki! Prosty łańcuszek zwisający jako element ozdobny równoważy całość dodając jej eleganckiego wdzięku. Ta sztywna bransoleta srebrna i jest doskonała jako uzupełnienie szykownych, modnych stylizacji wieczorowych lub oficjalnych.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy essr b024_x1_6
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 19.00
Szerokość w centymetrach 6
Średnica w centymetrach 6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również