Bransoleta złota segmentowa dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
3 900,00 zł

Opis Produktu

Surowy, nowoczesny design tej bransoletki sprawia, że idealnie nadaje się ona do oficjalnych, biznesowych kreacji. Pasek składa się z modułów w kształcie prostokątów,. W centralnej części zwieńczony jest podłużnym elementem ozdobnym ze złota z lekkimi przetłoczeniami wzdłuż niego. Całość wykonano ze złota próby 588 w kolorze żółtym lub biało-żółty do wyboru. Do wyboru także różne długości - od 20 do 22 cm, od których zależy również masa własna każdego wyrobu. To model uwielbiany przez kobiety nowoczesne i pewne siebie!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy HEAU B034_X1_20.5
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 6.50
Długość w centymetrach 20.5
Szerokość w centymetrach 0.6
Średnica w centymetrach 0.6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również