Bransoletka męska kauczuk ze złotym elementem

Żółte Złoto 585
2 785,00 zł

Opis Produktu

Ta wyjątkowa bransoletka męska czarna wykonana została z kauczuku w kolorze czarnym, splecionego w ciasny, warkoczowy wzór. Dzięki temu prezentuje się bardzo casualowo. Jednak tym, co wyróżnia ją spośród innych męskich ozdób tego typu, jest wykorzystanie żółtego złota próby 585 do stworzenia nowoczesnego elementu ozdobnego oraz zapięcia tego modelu bransoletki. To biżuteria idealna dla panów, którzy cenią sobie złoto, ale w minimalistycznym wydaniu.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs b1136_x1_20
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 5.20
Rodzaj Wykończenia Kauczuk
Długość w centymetrach 20
Szerokość w centymetrach 0.8
Średnica w centymetrach 0.8
Kolekcja Dla niego, Kolekcja Ślubna

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również