Bransoletka męska kauczuk ze złotym elementem

Żółte Złoto 585
3 480,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

W tej wyjątkowej bransoletce dla mężczyzn zastosowano nowoczesny, minimalistyczny design. To bransoletka męska czarna wykonana z kauczuku o gładkiej powierzchni, zapewniającego wysoki komfort noszenia na co dzień. Ozdobiono ją ciekawym elementem z żółtego złota, z motywem lameli w różnych konfiguracjach. Również zapięcie bransoletki na karabińczyk wykonano ze złota, dzięki czemu ma ona niepowtarzalny casualowo-szlachetny charakter.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs b1137_x1_21
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 5.80
Rodzaj Wykończenia Kauczuk
Długość w centymetrach 21
Szerokość w centymetrach 1
Średnica w centymetrach 1
Kolekcja Dla niego, Kolekcja Ślubna

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również