Bransoletka srebrna z zawieszkami na żmijce z cyrkoniami

Białe Srebro 925
425,00 zł

Opis Produktu

Ta fantazyjna bransoletka srebrna z cyrkoniami jest bardzo misternie zaprojektowana. Na prostym łańcuszku typu żmijka umieszczono kilka dużych koralików, a każdy z nich efektownie ozdobiono. Znajdują się tu między innymi koraliki srebrne, białe i wysadzane cyrkoniami, a także zawieszka w kształcie serca-kłódki. To bardzo romantyczna biżuteria, z uwagi na przewijający się motyw serc, ale również podkowy - symbolu szczęścia.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as b559_x1_17-21
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 10.00
Rodzaj Wykończenia Emalia
Kolor wykończenia Biały
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 17-21

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również