Bransoletka złota celebrytka z okrągłymi zdobieniami

Żółte Złoto 585
1 055,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ponadczasowy i finezyjny kształt koła na tej celebrytce sprawia, że może ona komponować się z każdą stylizacją i dodawać jej lekkości. Misterny łańcuszek typu ankier został ozdobiony satynowymi dużymi kółkami, przeplatającymi się z maleńkimi elementami o tym samym kształcie. Całość wykonano z żółtego złota próby 585, które podkreśla wyrafinowany charakter tej biżuterii. Dostępne długości 17 lub 18 cm.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og b203_x1_17-20
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.70
Długość w centymetrach 17-20
Szerokość w centymetrach 0.1
Średnica w centymetrach 0.1
Kolekcja Celebrytki

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również