Bransoletka złota kwiaty dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
1 925,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta urocza, dziewczęca bransoletka złota dwukolorowa ma w sobie wiele ciekawych cech. Jedna to sposób wykonania - z żółtego złota z delikatnym akcentem kruszcu w kolorze białym na koralikach. Druga, to elementy ozdobne w dwóch różnych wersjach z motywem kwiatu o czterech płatkach. Trzecia to oczywiście koraliki, które stanowią ciekawy przerywnik pomiędzy nimi. To model o długości 17/19 cm pasujący na wiele kobiecych nadgarstków.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy OG B502_X1_17-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.10
Długość w centymetrach 17-19
Kolekcja Grace

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również