Bransoletka złota łańcuszkowa na charmsy

Żółte Złoto 585
745,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta nowoczesna bransoletka złota na charmsy cechuje się klasycznym łańcuszkowym designem i kilkoma szerokimi ogniwami, do których można doczepić ulubione zawieszki. Jej długość wynosi 17 cm, ale posiada ona przedłużkę z federingiem, dzięki czemu można dowolnie regulować jej rozmiar na nadgarstku. Wykonana z żółtego złota próby 585 ozdoba może być świetną bazą do stworzenia oryginalnej stylizacji z wybranymi charmsami.
*zdjęcia 2 i 3 są zdjęciami poglądowymi, przedstawiającymi propozycję zestawienia bransoletki z zawieszkami z Kolekcji Charms, cena zakupu dotyczy jedynie bransoletki, bez zawieszek.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy OG B1091_X1_17-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.20
Długość w centymetrach 17-19
Kolekcja Charms, Blisko Ciebie

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Zobacz również