Bransoletka złota z krzyżykiem i koralikami dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
1 120,00 zł

Opis Produktu

Ta wspaniała złota bransoletka dwukolorowa wykonana została ze złota próby 585 w żółtym kolorze, z niewielkim dodatkiem koralików w kolorze białym. Ma postać lekkiego łańcuszka, na którym umieszczono niewielkie koraliki oraz zawieszkę w kształcie małego krzyżyka. Ta złota bransoletka to świetny pomysł na prezent z okazji Komunii lub bierzmowania - z uwagi na symbol krzyża. Może być noszona również na co dzień, jako ulubiona, symboliczna biżuteria.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs b968_x1_17-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.80
Długość w centymetrach 17-19
Szerokość w centymetrach 0.1
Średnica w centymetrach 0.1

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również