Bransoletka złota splot Rollo dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
2 360,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta fantazyjna bransoletka złota dwukolorowa to model, który charakteryzuje się prostą budową, ale ciekawym wykonaniem. Jest to model łańcuszkowy, na który składają się okrągłe ogniwa, splecione pod kątem 90 stopni jak w splocie rollo. Są one jednak bardzo zróżnicowane - te z żółtego złota, nieco większe, mają ażurowe zdobienie w geometryczny wzór, natomiast ogniwa z białego złota są gładkie i nieco mniejsze. Tworzy to bardzo intrygującą konstrukcję, idealną dla miłośniczek nowoczesności.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og b503_x1_19
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.80
Długość w centymetrach 19
Szerokość w centymetrach 0.6
Średnica w centymetrach 0.6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również