Bransoletka złota z gwiazdkami

Żółte Złoto 585
575,00 zł

Opis Produktu

Tę uroczą bransoletkę warto nosić do wielu różnych stylizacji - również tych casualowych, nadając im gwiezdnego blasku. To bransoletka złota łańcuszkowa z żółtego złota próby 585 o pięknym połysku. Ma charakter łańcuszkowy, ale ozdobiona została uroczymi, niewielkimi koralikami. Spomiędzy nich zwisają trzy niewielkie zawieszki w kształcie gwiazdek. To zatem biżuteria odpowiednia dla kobiet, które lubią błyszczeć, i które cenią sobie biżuterię wykonaną ze szlachetnych kruszców.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz b966_x1_16-18
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.10
Długość w centymetrach 16-18
Motyw Gwiazdki

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również