Bransoletka złota skrzydło celebrytka

Żółte Złoto 585
685,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Wolnościowy motyw, wyrażony w tym przypadku przy pomocy symbolu skrzydła jako zawieszki, to ostatnio bardzo popularny temat, szczególnie wśród kobiet pasjonujących się sztuką i wykonujących wolne zawody. A gdyby tak sprawić którejś z nich tę subtelną biżuterię? To bransoletka złota łańcuszkowa ozdobiona elementem w kształcie koła, do którego przymocowano zawieszkę w postaci ażurowego skrzydła. Przedłużka pozwoli dowolnie wyregulować ją na długość, dzięki czemu ten model jest idealny jako niespodzianka dla bliskiej osoby!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy HEAU B081_X1_17-20
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.10
Długość w centymetrach 17-20
Motyw Skrzydła

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również