Bransoletka złota splot Ankier

Żółte Złoto 585
2 295,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Gruba, wyrazista i masywna - ta bransoletka złota została wykonana z kruszcu żółtego 585 co daje bardzo charakterystyczny efekt zdobienia na nadgarstku. Jest to model łańcuszkowy o splocie typu ankier - z owalnymi ogniwami różnych długości łączonymi pod kątem 90 stopni. Klasyczny wzór i mocne wykonanie powodują, że ta efektowna bransoletka pomimo swojej prostoty najlepiej odnajdzie się w bardziej awangardowych współczesnych stylizacjach na wielkie wyjścia.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og b1033_x1_19.5
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.70
Długość w centymetrach 19.5
Szerokość w centymetrach 0.4
Średnica w centymetrach 0.4

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również