Bransoletka złota z sercem i nieskończonością

Żółte Złoto 585
495,00 zł

Opis Produktu

Romantyczna bransoletka złota łańcuszkowa, doskonała jako prezent z okazji Walentynek lub rocznicy, symbolizująca wieczną miłość. Delikatny łańcuszek miękko układa się na nadgarstku, eksponując wyraźny element ozdobny. Jest nim subtelne serce splecione ze znakiem nieskończoności. Całość wykonano ze złota żółtego próby 585, gwarantującego piękny blask. Bransoletka posiada wygodne zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości łańcuszka od 17 do 19 cm.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy OG B1014_X1_17-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.10
Długość w centymetrach 17-19

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również