Bransoletka złota z kuleczkami

Żółte Złoto 585
685,00 zł

Opis Produktu

Ta delikatna bransoletka złota łańcuszkowa to jeden z przykładów na ponadczasowość biżuterii. Jest to prosty, cienki łańcuszek ozdobiony niewielkimi, zdobionymi kuleczkami umieszczonymi w regularnych odstępach. Bransoletkę dodatkowo wyposażono w przedłużkę i federing, dla ułatwienia dopasowania do nadgarstka konkretnej właścicielki. To model bardzo nowoczesny, szlachetny i ponadczasowy - doskonały do każdej stylizacji!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy GZ B845_X2_17-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.20
Długość w centymetrach 17-19
Motyw Kulki
Kolekcja Celebrytki

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również