Bransoletka złota z sercem

Żółte Złoto 585
5 040,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

To bardzo oryginalna propozycja prezentu na Walentynki, który ucieszy kobiety lubiące zwracać na siebie uwagę biżuterią. Wykonana z żółtego kruszcu próby 585 bransoletka złota ma postać masywnego łańcuszka o splocie ankier z grubymi okrągłymi ogniwami. W centralnej części łańcuszek zastąpiono grubszym, sznurkowym splotem, który zwieńczono dużą zawieszką w kształcie serca z tłoczonym wzorem. To ozdoba o bardzo nowoczesnym, przykuwającym uwagę charakterze.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og b984_x1_18.5
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 8.40
Długość w centymetrach 19.5
Kolekcja Blisko Ciebie

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również