Bransoletka złota serce na czerwonym sznurku

Żółte Złoto 585
610,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta unikatowa bransoletka łączy w sobie casualową prostotę i szlachetne wykonanie. Jest to bransoletka złota z elementami wykonanymi z żółtego kruszcu - zawieszką w kształcie serca i niewielkimi koralikami. Tym, co wyróżnia ją spośród innych elementów biżuterii, jest zdecydowanie czerwony sznurek, który idealnie spełnia rolę ozdobną i funkcjonalną. Wygodny sposób zawiązywania sprawia, że można nosić tę bransoletkę przez cały czas bez konieczności zdejmowania do snu.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy GS B1292_X1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.98
Rodzaj Wykończenia Sznurek
Kolor wykończenia Czerwony

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również