Bransoletka złota sztywna szeroka

Żółte Złoto 585
3 515,00 zł

Opis Produktu

Ta intrygująca bransoletka złota sztywna to bardzo ciekawy model, do którego wykorzystano szlachetny kruszec z kolorze żółtym bardzo dobrej próby 585. To bransoletka zapinana na specjalny zatrzask, bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu i bezpieczna. Swobodnie opada ona na nadgarstek i przedramię, dzięki czemu bardzo ciekawie podkreśla każdą elegancką stylizację. Tę sztywną bransoletkę ozdobiono poprzecznymi prążkami - to bardzo ciekawa dekoracja o regularnym, powtarzalnym charakterze, która czyni ten model jeszcze piękniejszym.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy MS B1003_X1_6.1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 6.60
Szerokość w centymetrach 6
Średnica w centymetrach 6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również