Bransoletka złota sztywna tricolor

Trójkolorowy Złoto 585
3 720,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Trzy kolory złota: biały, żółty i różowy przeplatają się w tej uroczej ozdobie ze sobą, tworząc nietypowe zestawienie, które nigdy się nie znudzi. Ta bransoletka złota sztywna to tak naprawdę trzy cienkie kółka połączone w jedno, z których każde wykonano z kruszcu w innym kolorze. Taki model biżuterii świetnie pasuje do innych ozdób - bez względu na ich kolor! Warto mieć ją w swojej szkatułce, jeśli poszukujesz czegoś bardzo prostego, a zarazem oryginalnego, co sprawi, że Twoje stylizacje będą wyjątkowe.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy heau b159_x1_6.5
Kruszec Złoto
Kolor złota Trójkolorowy
Próba 585
Waga w gramach 6.20
Szerokość w centymetrach 6.5
Średnica w centymetrach 6.5
Kolekcja Majestic

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również