Bransoletka złota sztywna z białymi cyrkoniami

Biało - Żółte Złoto 585
2 420,00 zł

Opis Produktu

Ta supernowoczesna bransoletka złota sztywna to model, który rozpala pragnienia wielu kobiet, szczególnie tych, które uwielbiają minimalizm we współczesnym wydaniu. Jest to gładka, sztywna bransoletka zakończona przedłużką, a zatem o wygodnym systemie zapinania i regulacji. Zwieńczono ją koralikami, które wraz z walcowatym elementem ozdobnym wysadzanym białymi cyrkoniami tworzą efektowny, symetryczny wzór.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og b1062_x1_6
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.90
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Szerokość w centymetrach 6
Średnica w centymetrach 6
Motyw Kulki

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również