Bransoletka złota sztywna z cyrkoniami

Biało - Żółte Złoto 585
4 195,00 zł

Opis Produktu

To niezwykle ciekawa bransoletka złota sztywna, która pomimo swojej prostoty zdecydowanie przykuwa uwagę - idealnie nadaje się więc do uzupełniania wieczorowych stylizacji. To model sztywny o gładkiej powierzchni i otwartej strukturze. Dzięki temu bransoletkę nie tylko łatwiej dopasować do rozmiaru nadgarstka, ale również udało się uzyskać efektowne zdobienie. Na dwóch stykających się ze sobą główkach bransoletki zastosowano wspaniałe zdobienie z białych cyrkonii. Odpowiednie ich ustawienie powoduje, że bransoletka wspaniale odbija światło.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og b634_x1_6.5
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 8.00
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Szerokość w centymetrach 6.5
Średnica w centymetrach 6.5
Kolekcja Kolekcja Ślubna

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również