Bransoletka złota z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
2 360,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Bardzo charakterystyczny model bransoletki projektu Jubilera Schubert, wykonanej ze złota żółtego próby 585. Ta złota bransoletka z cyrkoniami składa się z przeplatanych regularnie ogniw o różnych grubościach i kształtach, niektórych zdobionych na całej szerokości białymi cyrkoniami. Całość ma długość 17-19 cm z możliwością regulacji i prezentuje się bardzo efektownie na nadgarstku, dzięki klasycznemu połączeniu blasku żółtego ciepłego złota i chłodnej barwy cyrkonii.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy OG B1174_X1_17-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.80
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 17-19

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również