Bransoletka złota splot Corda

Żółte Złoto 585
2 110,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Efektowność tej bransolety przejawia się w jej prostocie. Łańcuszek ze złota żółtego próby 585 składa się z dwóch elementów splecionych ze sobą ciasno na kształt grubej liny. Ten splot sprawia, że bransoletka nie skręca się na nadgarstku i zawsze idealnie się prezentuje. Zapięcie typu federling ułatwia jej noszenie na co dzień. Do wyboru długości od 19 do 22 cm, a także różne grubości, które wpływają na ostateczną masę biżuterii.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs b104_x1_20
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.40
Długość w centymetrach 20
Szerokość w centymetrach 0.5
Średnica w centymetrach 0.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również