Broszka srebrna paw z cyrkoniami

Białe Srebro 925
375,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten oryginalny drobiazg to broszka srebrna z cyrkoniami i markasytem, zdobiona dodatkowo emalią, o kształcie dumnego pawia. To bardzo ciekawy dodatek do wieczorowych stylizacji, gdyż paw symbolizuje dumę, królewski charakter i wyjątkową osobowość. Wykonana ze srebra broszka została obficie ozdobiona białymi cyrkoniami oraz emalią w kolorze błękitnym i turkusowym. Dodatek wspaniałych elementów z markasytu zdecydowanie pogłębia nieszablonowy charakter tej biżuterii.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy essr p002_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 7.00
Rodzaj Wykończenia Emalia
Kamień Markasyt
Kolor kamienia Multikolor
Kamień dodatkowy 1 Cyrkonia
Kolor kamienia dodatkowego 1 Multikolor
Długość w centymetrach 6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również