Kolczyki złote długie wiszące łańcuszki

Żółte Złoto 585
1 135,00 zł

Opis Produktu

Te efektowne kolczyki złote wiszące długie łączą w sobie współczesny minimalizm z ponadczasową klasyką i szlachetnością. Minimalistyczny efekt daje tu kształt elementu ozdobnego - kółka, na którym zawieszono długi, połyskujący łańcuszek, poruszający się nowocześnie przy każdym ruchu. Klasycznym elementem jest tu zastosowanie łańcuszka o ponadczasowym splocie, a szlachetnym - wykorzystanie żółtego złota próby 585, które nigdy nie traci na urodzie. Kolczyki mają długość 5 cm - są bardzo wyraźnym elementem każdej niebanalnej stylizacji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy OG K1111_X1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.40
Wysokość w centymetrach 5
Szerokość w centymetrach 0.7
Średnica w centymetrach 0.7

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również