Kolczyki złote koła duże

Żółte Złoto 585
3 360,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Duże kolczyki złote koła w kształcie klasycznym najlepiej prezentują się przy wysoko upiętych włosach, oglądane z profilu - wtedy dokładnie widać ich kształt. Prezentowane tutaj złote kolczyki mają przekrój kwadratowy, dzięki czemu wydają się być bardziej surowe i nowoczesne. To duży model o średnicy aż 6 cm, który świetnie uzupełnia wiele nie tylko wieczorowych kreacji, ale również tych bardziej codziennych czy romantycznych. Kolczyki wykonano z żółtego złota, z zapięciem na ruchomy sztyft z zatrzaskiem.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k2014d_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 5.60
Wysokość w centymetrach 6
Szerokość w centymetrach 3
Średnica w centymetrach 6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również