Początki firmy sięgają czasów XIX-wiecznego Wiednia,

gdzie Sykstus Schubert założył własną pracownię złotnictwa.

W jej zaciszu zapoczątkował i rozwijał tradycję, która kolejno była kontynuowana przez Eustachego Schuberta, właściciela firmy Art Studio Jewelery Schubert oraz jego syna Sebastiana Schuberta. Jubiler Schubert posiada charakter rodzinnego interesu, którego spółki są własnością poszczególnych członków rodziny. Niniejsza strona www dedykowana jest części firmy prowadzonej przez Sebastiana Schuberta.

//jubilerschubert.pl/wp-content/uploads/firm.png

Nasza działalność obejmuje wytwarzanie biżuterii, której surowcem są najlepszej jakości metale szlachetne oraz kamienie naturalne, sprzedaż jak również eksport.

Jubiler Schubert jest jedną z największych sieci jubilerskich w kraju, a nasze produkty niezmiennie od kilkunastu lat cieszą się popularnością i dużym uznaniem wśród klientów. Szczególna charakterystyka i specyfika wystroju naszych salonów tworzy dla Państwa przyjazną atmosferę i pozwala odróżnić nas od konkurencji.

W trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny, lecz nie to stanowi o naszej sile. Naszą największą wartością są nasi Klienci, powracający po niepowtarzalną biżuterię, którą mogą u nas znaleźć.

Początek lat 90-tych był okresem energicznego rozwoju i rozbudowy sieci salonów, których lokalizacja obejmuje największe miasta na terenie Polski.

798-322-622