Kolczyki złote z cyrkonią

Żółte Złoto 585
370,00 zł

Opis Produktu

Zapinane na sztyft maleńkie punktowe kolczyki to sposób na doskonały wygląd na co dzień i od święta. Migocząc lekko w uchu podkreślają naturalną urodę swojej właścicielki, a do tego nadają się do noszenia również przy casualowych strojach. Okrągła, dość mocno zaznaczona oprawa ze złota próby 585 stanowi doskonałe tło dla białej cyrkonii szlifowanej na okrągło umieszczonej głęboko w jej wnętrzu. Światło przenikające przez szlif kamienia pięknie odbija się od białej oprawy i daje niepowtarzalny efekt blasku.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms k050_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.90
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Wysokość w centymetrach 0.3
Kolekcja Chrzest, Komunia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również