Kolczyki srebrne romby ruchome

Białe Srebro 925
175,00 zł

Opis Produktu

Te kolczyki srebrne wiszące łączą w sobie prosty motyw rombów, ale w nietypowej wersji - nakładających się i przemieszczających względem siebie, przy każdym ruchu głową. Projektantom Jubiler Schubert udało się uzyskać ten efekt dzięki licznym, delikatnym rombom umieszczonym na jednej długiej łańcuszkowej zawieszce, zakończonej klasycznym biglem angielskim. Ich długość, 6 cm, sprawia, że zdecydowanie są one widoczne z daleka - uświetnią każdą imprezową stylizację!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy essr k088_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 5.50
Wysokość w centymetrach 6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również