Kolczyki srebrne kółka emaliowane

Białe Srebro 925
85,00 zł

Opis Produktu

Te minimalistyczne kolczyki srebrne kółka to propozycja jednocześnie odważna, dzięki zastosowanemu zdobieniu z wytrzymałej emalii, ale i prosta. Kolczyki mają średnicę zaledwie 1 cm, więc prezentują się na uchu bardzo delikatnie i są doskonałe, jeśli poszukujesz biżuterii, którą można nosić na co dzień przez całą dobę, nawet bez zdejmowania do snu. Czarny kolor emalii sprawia, że bardzo łatwo jest dopasować kolczyki do różnych elementów stylizacji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy sw k699_x3
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 2.00
Rodzaj Wykończenia Emalia
Kolor wykończenia Czarny
Wysokość w centymetrach 1.4
Szerokość w centymetrach 0.2
Średnica w centymetrach 1.4
Kolekcja Color Me

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również